Arçelik Servis Bostancı

Arçelik Servis Bostancı, İstanbul’un Bostancı semtinde güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi sunan öncü bir firmadır. Arçelik marka beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarımı konusunda yılların verdiği deneyimle hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Bostancı ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Arçelik Servis Bostancı

Arçelik Servis Bostancı olarak, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler ile tanınıyoruz. Alanında uzman teknik ekibimiz, Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını en kısa sürede gerçekleştirir. Orijinal yedek parça kullanarak, cihazlarınızın ömrünü uzatır ve performansını artırırız. Ayrıca, 7/24 acil servis hizmetimiz sayesinde, beklenmedik arızalar karşısında dahi yanınızdayız. Ekibimiz, güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımı ile sizlere en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlar.

Arçelik Servis Bostancı ile Kaliteli Hizmet Deneyimi

Arçelik Servis Bostancı, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşar. Arıza tespitinden onarıma kadar her aşamada şeffaflık ilkesini benimseyerek, sizlere güven veririz. Bostancı ve çevresinde yaşayan müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile Arçelik marka beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansına kavuşmasını sağlıyoruz. Siz de Arçelik Servis Bostancı’yı tercih ederek, hızlı, güvenilir ve profesyonel servis hizmeti deneyimini yaşayabilirsiniz.

Arçelik Servis Bostancı İletişim:

 FİRMA:Bostancı Arçelik Servisi
AÇIK ADRES:Hancıoğlu Cad. No:25 Fındıklı Bostancı Maltepe / İstanbul
TELEFON NUMARASI:216 361 47 85
MESAİ SAATLERİ:Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm