Arçelik Servis Ataşehir

Uzun ömürlü beyaz eşya ürünleri ile sektörde farklı bir yere sahip olan Arçelik markasının servis hizmetlerini üstleniyor olmak bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Bu mutluluğumuzu elbette siz değerli ürün kullanıcıları ile paylaşıyoruz. Özel servis sektöründe kaliteyi bir adım daha öne taşıyan Ataşehir Arçelik Servis ailesi ile tanışabilir ve ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın ve ürünlerinizdeki değişime şahitlik etmeye hazır olun.

Arçelik Servis Ataşehir Aynı Gün Kapınızda

Arçelik markasının sorumluluğunu almak emin olun hiç de kolay değil ancak biz bunu başarılı bir şekilde yerine getiriyor ve taleplerinize de profesyonel bir şekilde yanıt veriyoruz. Alanında uzman personel kadromuz ile birlikte sizleri yalnız bırakmıyor ve taleplerinizi de doğrudan karşılıyoruz. İncelemelerinizi yaparsanız eğer bu alanda ne kadar iyi ve ne kadar öz verili olduğumuzu sizler de net bir şekilde fark ediyor ve görüyor olacaksınız. Bu arada rakamlar konusunda da sizleri yormayacağımızın sözünü veriyoruz.

arçelik servis ataşehir
arçelik servis ataşehir

Ataşehir Arçelik Servisi 1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili

Arçelik marka buzdolabı ya da çamaşır makinesi gibi değerli ürünlerinizin bakım ya da onarım işlemleri için hemen şimdi irtibat kurabilir ve taleplerinizi de doğrudan iletebilirsiniz. Süreci en iyi şekilde yönetiyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz. Detaylı bir inceleme yaparsanız eğer ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacak ve bizlere hak veriyor olacaksınız.

Ataşehir Arçelik Servisleri İletişim Bilgileri:

ÜMRANİYE NAKLİYE MONTAJESATPAŞA MAH. SAZANLAR ÇIKMAZI SK. NO:2A/26 ATAŞEHİR/İSTANBUL
+902164704400
ATAŞEHİRKAYIŞDAĞI CAD. GÜMÜŞ SK. NO:10 KÜÇÜKBAKKALKÖY ATAŞEHİR/İSTANBUL
+902165742525
YAVUZTÜRKESAT PAŞA MAHÇ. SAZANLAR ÇIKMAZI NO:2 ATAŞEHİR/İSTANBUL
+902164434353
YENİ SAHRAÖRNEK MAH. SANCAKTAR SK. NO:26/1 ATAŞEHİR/İSTANBUL
+902163240028

Arçelik Servis Ataşehir Nerede?3 Comments

  1. Öğrenciyim 1+0 evim var buzdolabımdan gelen sesten dolayı aynı odada uyumak bir dert olmuştu en sonunda servisi aradım hızlı ve uygun bir şekilde yaptılar halden anladığınız için teşekkür ederim 🙂

  2. Arçelik bulaşık makinem var. Beyaz eşya alınalı henüz 5 yıl oldu. Ancak makinenin sepetlerinde paslanma meydana geldi. Arçelik Servis Ataşehir sepetleri değiştirebileceğini söyledi. Ancak bu kadar kısa süre içerisinde sepetlerin paslanması normal mi? Bilinen kaliteli marka bulaşık deterjanı kullandım. Bu sepetlerin paslanma sebebi neye dayanıyor. Sepetler suyun kireçli olmasından mı, deterjandan mı, yoksa bu markanın kalitesiz ürün kullanmasından mı paslanıyor?

  3. Beyaz eşyalarımdan birisi olan çamaşır makinemi 2 seneden beri sorunsuz kullanmaktaydım. Bu zamana kadar en ufak bir problem yaşamadığım çamaşır makinemden şu sıralar çok fazla ses çıkmaya başladı. Garanti süresinin de dolması nedeniyle servis hizmeti almam gerekti. Ataşehir Arçelik Servisi ile görüşerek, çamaşır makinemin servisini yaptırdım. Gayet uygun fiyata, kaliteli bir hizmet sunarak çamaşır makinemin tüm bakımlarını gerçekleştirdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm