Avcılar Philips Teknik Servis Noktası

Philips dünyada önemli bir ev teknolojisi firmasıdır ve bunun yanı sıra elektrikli süpürgede önde gelen firmalar arasındadır. Elektronik ev aletlerinde zaten öncü firmalardan birisi olan Philips şimdi de ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak fonksiyonel elektrikli süpürgeler üretmeye başlamıştır. Fonksiyonel olmasının yanı sıra uzun ömürlü ve dayanıklı bir elektrik süpürgesi üretimine önem vermişlerdir. Ama her teknolojik ürünlerde olduğu gibi Philips marka elektrik süpürgelerde de çeşitli arızalarla karşılaşılabilir.

Philips Servis Avcılar
Philips Servis Avcılar

Teknolojiye çok hakim olan bu firmanın ürünleri de hiç kolay değildir. Bu yüzden Philips servisi olan ve güvenilir, iyi bir teknik servis ekibine ihtiyacınız olmaktadır.

Bu sebepten dolayı İstanbul bölgesinde hizmet veren ve uzun yıllardır bu işi yaptıkları için uzman ve tecrübeli bir teknik servis ekibe sahip olan Philips Servis Avcılar firması sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca firmaya ulaşmaksa çok kolay İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. İsterseniz de yine çağrı merkezini arayarak özel servis merkezinin açık adresini alıp sizde elektrik süpürgenizi teknik servis merkezine getirebilirsiniz.

Garantili ve Kapıya Servis Hizmeti İçin; Philips Servis Merkezi

Ayrıca firma kendi temin ettikleri parçalara ve teknik servis ekibine o kadar güveniyor ki cihazınızı tamir olmuş bir biçimde size teslim ettikten sonra bir yol boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parçada geçerli bir garanti sunmaktadır.

Yorum yapın

Arçelik çamaşır makinesi yıkama Işığı Yanıp Sönüyor
Arçelik bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Vestel bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik Bulaşık Makinesi
Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor
SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Kombi Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klima Arızaları