Garantili Electrolux Servis Numarası: 444 78 56

Her geçen gün gelişmeye devam eden beyaz eşya teknolojisinde önemli rol üstlenen markalardan birisi olan Electrolux, günümüzde Türkiye’ de de yaygın olarak tercih ediliyor. Akıllı teknolojileri ve kaliteli malzemeleri ile her zaman en yüksek performansta ve uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Ancak her ne kadar Electrolux kalitesine sahip olsa da beyaz eşya cihazlarında kullanım hataları, yoğun kullanım ve daha pek çok farklı etkene bağlı olarak arızalanma meydana gelebiliyor.

Aslında bu olağan bir süreç olsa da bu aşamada farkı yaratacak önemli noktaların başında profesyonel servis hizmeti alınması gelmektedir. Electrolux Servisi firması tarafından İstanbul geneli için sunulan kurumsal beyaz eşya servis hizmetleri de bu konuda oldukça yardımcı olmaktadır.

Electrolux Servis Numarası: 444 78 56 HEMEN ARA!

Electrolux markalı beyaz eşya ürünlerinde kullanılan teknolojiye uygun standartlarda dizayn edilen Electrolux Servisi altyapısı ile tüm arızalar için yanıt verilebilmektedir. Beyaz eşya teknolojisi alanında akademik sertifikaya sahip olan teknikerler, profesyonel beyaz eşya servisi hizmetlerinde görev almaktadır. Uzman teknikerlerimiz tarafından gerçekleştirilen tüm arıza onarım işlemlerinin ardından, cihazların yeniden ilk günkü dayanıklılığında ve yüksek performans verimliliğinde daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi sağlanmaktadır.

Electrolux Servisi merkezimizde yapılacak her bir arıza onarım işlemi için 1 yıllık geçerliliği bulunan garanti desteği de verilmektedir. Aynı zamanda da orijinal Electrolux yedek parçaları ile yapılan parça değişim işlemleri de 1 yıllık garanti desteği kapsamında bulunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm