Arçelik Servis Beşiktaş

Beyaz eşyalarınızın düzenli olarak bakım hizmetine ihtiyacı olduğunu biliyor olmalısınız. Arçelik marka ürün kullanıcılarını bu konu kapsamında bilgi sahibi yapmaya devam ediyoruz. Ürünleriniz için alacağınız servis ve düzenli bakım hizmeti ile birlikte aslında o ürünlerin geleceğini de koruma altına almış oluyorsunuz. Merak etmeyin bunun için abartılı rakamlar da ödemeyeceksiniz.

Arçelik Servis Beşiktaş

Beşiktaş Arçelik Servis ailesi olarak her zaman olduğu gibi yanınızdayız. Yalnızca servis hizmetleri için değil, aynı zamanda bakım ve parça değişimi gibi konularda da sizlere hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. Özel servis sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamızı sizler de listelerinize alabilir ve ihtiyaç anında aramalarınızı yapabilirsiniz.

Beşiktaş’ta ikamet ediyorsanız eğer ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Deneyim sahibi kadromuz ile birlikte sizleri memnun etmek ve taleplerinize yanıt vermek gibi bir kaygımız var ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Henüz bilgi sahibi değilseniz eğer hemen şimdi aramalarınızı yapabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Özel servis hizmetlerinde kusursuz bir kalite ve deneyim ile tanışacak ve taleplerinize çok daha hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt alıyor olacaksınız. Sizler de ürünlerinizin geleceğini koruma altına almak isterseniz eğer adımlarınızı atabilirsiniz. Sorularınız için ise web sayfamızı kullanabilir ve gün içerisinde daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz. Online dünyada da faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Beşiktaş Arçelik Servisi İletişim Bilgileri:

 Arçelik Servis Beşiktaş
AÇIK ADRES:Şair Nedim Cd.Şenlikdede Dere Sk.No.19/1
TELEFON NUMARASI:212 260 51 44
MESAİ SAATLERİ:Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

Arçelik Beşiktaş Servisi Nerede?

2 Comments

  1. Çamaşır makinesinden su sızdırma sorunu ile karşı karşıya kaldım. Ne kadar çözüm yolu aramış olsam da bulmuş değilim. Bana profesyonel şekilde yardım edecek bir ekip arıyorum.

  2. Arçelik marka bulaşık makinemiz eskisi kadar iyi temizlemiyordu. Arıza giderilmesi için servisi aradık, geldiler. Beşiktaş Arçelik Servisi aradık. Sağ olsunlar, geldiler, baktılar, Fairy marka bulaşık deterjanını önerdiler. Bardaklarımız hep kahverengi olmuştu. Fairy kullanmaya başladıktan sonra azaldı bu durum. Ama bardakları biraz çizdi makine. Çevremdekilere sorduğumda da hemen herkeste farklı markalar da dâhil bulaşık makinesinden kaynaklı aynı arızaların olduğunu öğrendim. Şimdi eskisinden daha iyi…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm