İstanbul

Arçelik Servis Şişli

Arçelik marka ürün kullanıcısı iseniz eğer sizler de ürünlerinizin geleceğini koruma altına almak adına düzenli bakım hizmetinden faydalanmak durumundasınız. Bu sayede ürünlerinizden daha yüksek verim elde edeceksiniz. Beyaz eşya teknolojisinin en iyilerinden biri olan Arçelik, servis hizmetleri ve faaliyetler konusunda da bir adım önde yer almaya devam ediyor.

Arçelik Servis Şişli

Şişli Arçelik servis ailesi olarak her daim hazır durumdayız ve sizler de dilediğiniz zaman bu ekip ile tanışabilirsiniz. Ürünlerinizi koruma altına alıyor ve yine bu ürünlerin var olan sorunlarını da en hızlı şekilde ortadan kaldırıyoruz. Dilediğiniz zaman incelemelerinizi yapabilir ve müşteri yorumlarına da detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Beyaz eşya teknolojisinin en iyi isimlerinden bir olan arçelik, servis sektörünü de bize emanet etmiş durumda. İstanbul’un birçok farklı semtinde en iyi şekilde hizmet veriyor ve taleplerinize profesyonel biçimde yanıt veriyoruz. Özel servis sektörü ile ilgili ne yazık ki olumsuz bir algı durumu söz konusu ancak bizden hizmet almaya başladığınız andan itibaren sizler de bu algıdan kurtulacak ve taleplerinize profesyonel bir şekilde yanıt alıyor olacaksınız.

Sorularınız varsa eğer hiç tereddüt etmeden web sitemizi kullanabilir ve online olarak da sorularınızı iletebilirsiniz. Sizlere her alanda hizmet veriyor ve en hızlı şekilde geri dönüş yapmaya gayret ediyoruz. İncelemelerinizi yaparsanız eğer personel kadromuzun dijital dünyada da aktif olduğu gerçeğini daha net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

Şişli Arçelik Servisi İletişim:

ŞİŞLİEVRENOZZADE SK. NO:35/A ŞİŞLİ/İSTANBUL
+902122325350
ŞİŞLİ (Kurumsal Çözümler veya Ticari Klima Servisi)FULYA MAH. MEHMETÇİK CAD. ÜÇ DİRHEM APT. NO:2B ŞİŞLİ/İSTANBUL
+902122111131

Arçelik Şişli Servisi Nerede?


Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR