Arçelik Servis Ortaköy

Arçelik Servis Ortaköy, beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın tamiri ve bakımı konusunda uzmanlaşmış, güvenilir bir servis sağlayıcısıdır. Ortaköy’de uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve etkili çözümler sunar. Arçelik markasının kalitesini, yetkin ve deneyimli teknisyenlerimizle birleştirerek, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Arçelik Servis Ortaköy

Arçelik Servis Ortaköy olarak, cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için orijinal yedek parça kullanıyoruz. Her türlü beyaz eşya ve elektronik cihaz tamiri konusunda geniş bilgiye sahip olan ekibimiz, sizlere en kısa sürede çözüm sunar. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile her zaman yanınızdayız. Sorunlarınıza hızlıca müdahale ederek, günlük hayatınızı kesintiye uğratmadan cihazlarınızı kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Arçelik Servis Ortaköy, aynı zamanda periyodik bakım hizmetleri ile de cihazlarınızın performansını artırır ve ömrünü uzatır. Bakım hizmetlerimiz, cihazlarınızın enerji verimliliğini artırarak, faturalarınızda tasarruf sağlar. Ortaköy ve çevresindeki müşterilerimize sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerle, Arçelik kalitesini her zaman yanınızda hissedeceksiniz. İhtiyacınız olan her an bize ulaşabilir ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Arçelik Servis Ortaköy İletişim:

 FİRMA:Ortaköy Arçelik Servisi
AÇIK ADRES:Işık Sk. Gençler Ap. No:1 B/C Ortaköy Beşiktaş / İstanbul
TELEFON NUMARASI:212 275 80 56
MESAİ SAATLERİ:Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm