Arçelik Servis Bayraklı

Arçelik Servis Bayraklı ekibi sayesinde karşılaştığınız beyaz eşya arızalarının üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Arçelik çamaşır makinesi sahibi olanlar zamanla bazı durumlarla karşı karşıya gelebiliyor. Bu tarz arıza durumlarında ise vakit kaybetmeden bir servise başvurmak şarttır. Bu sayede çamaşır makinesinde yaşadığınız sorunun kesin şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. İzmir ilinde yaşayanlar için ideal olacak bu hizmet, kullanıcıların sorunsuz şekilde arızaları çözebilmesine olanak sağlıyor. Sizlerde severek aldığınız çamaşır makinenizdeki sorunlarla boğuşmaktan sıkıldıysanız, hemen aşağıdaki iletişim bilgilerinden yardım alarak servis talebinde bulunabilirsiniz.


Arçelik Servis Bayraklı

AÇIK ADRES: Dumlupınar Cad. No:67/A
TELEFON NUMARASI: 232 388 36 36
MESAİ SAATLERİ: Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

3 Comments

  1. Arçelik Marka çamaşır makinemi alalı 7 ay oldu. İlk kurulduğu günden bu yana kapak ile ilgili hep problem yaşıyorum. Arçelik Bayraklı İzmir ekibine ulaştım geldiler ve kullanıcı hatası dediler. Fakat ben aldığım ilk günden beri bu sorunu yaşıyorum. Arçelik genel merkezi aradım durumu anlattım fakat yine çözüm bulunamadı suçlu olarak beni gösteriyorlar. Bu sorumsuz ve saçma muameleden gerçekten çok sıkıldım. Hatalı ürettikleri cihazın suçunu resmen bana attılar. Ben de bu rezilliği buradan ve diğer bütün platformlardan insanlara duyurmaya çalışacağım.

  2. Arçelik’ten aldığım bulaşık makinesinden hiç ama hiç memnun kalmadım. Arçelik Bayraklı İzmir’den bulaşık makinesi aldım ama bulaşık yıkıyor mu yok daha mı kirletiyor belli değil. Bardaklar hep lekeli lekeli çıkıyor. Üzerinde küçük siyah siyah noktalar bulunuyor. Deterjanı eritmiyor. Tabakların üzerinde lekeler kalıyor. Aldığımıza bin pişman olduk. Zaten bir daha kimse bana Arçelik bulaşık makinesi demesin. Araştırmadan kesinlikle böyle şeyler alınmayacağını öğrenmiş olduk. Biraz araştırdım Arçelik yetkili servisi Bayraklı’da varmış bu sefer iyi ki araştırmışım. Yetkili servise gönderdim Sağ olsunlar çok yardımcı oldular. Bulaşık makinemiz bu şekilde hayata geri döndü. Yetkili bayiye teşekkür ederim. İyi günler

  3. Arçelik den Çamaşır makinesi aldım. Bayraklı da yaşıyorum. Keşke almasaydım çamaşırlarım deterjanlı çıkıyor, bazen deterjan gözünde deterjan kalıyor, yumuşatıcı gözünde yumuşatıcı kalıyor çok şikâyetim var. Almaz olaydım dediğim bir marka çamaşırlarım bazen çok ıslak da çıkabiliyor sanki suyun içinde boğulmuş gibi. Hiç ama hiç memnun değilim bu yüzden bu firmanın ürünlerini hiç önermiyorum. Çamaşırlarımız resmen kokuyor. Ne deterjan gözü ne yumuşatıcı gözü çalışmıyor. Acayip sinirlendim ve Arçelik Çamaşır Makinesinden hiç memnun kalmadım. Araştırdım neyse ki yetkili servis varmış. Arçelik Servis Bayraklı Mahallesi İzmir ekibini arayıp durumu anlattım ilgilendiler. Şu an sorunsuz şekilde çalışıyor. Servis ekibine teşekkürlerimi buradan iletmek istedim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm