Arçelik Servis Beykoz

Arçelik, beyaz eşya ürünleri konusunda gerçekten muazzam bir teknolojiye sahip fakat daha da önemlisi bu teknolojiyi çok ama çok uygun rakamlar eşliğinde sekötre dahil ediyor olmasıdır. Fiyat performans açısından bakıldığında ve bir kıyaslama yapıldığında markanın neden bu denli başarılı olduğunu da yine net bir şekilde görebiliyoruz.

Arçelik Servis Beykoz

Beykoz Arçelik servis ekibi olarak bizler de bu markanın arkasındayız ve aldığımız sorumluluk ile birlikte kusursuz bir servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Özel servis sektöründe yer alan ve kaliteyi yaşam alanlarınıza taşıyan firmamızdan sizler de dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz.

Her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyor ve sizlere en iyisini sunmak adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Hemen şimdi aramalarınızı yapabilir ve taleplerinize doğrudan yanıt alabilirsiniz. Arçelik markasının sorumluluğunda devam eden yolculuğumuzda dilerseniz bizlere eşlik edebilir ve taleplerinize doğrudan yanıt alabilirsiniz.

Servis hizmetlerinde dikkat ettiğimiz birtakım hususlar var ve bunlardan biri de uygun fiyat politikasıdır. Sizlere daha ekonomik bir çalışma sunmak adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Müşterilerimizin firmamız hakkında yaptığı yorumlara göz atacak olursanız eğer ne demek istediğimizi sizler de kısa süre içerisinde fark ediyor olacaksınız. Ürünlerinizin sorunları ile yakından ilgilenmeye devam ediyor ve randevu taleplerinize de en hızlı şekilde geri dönüş yapıyoruz.

Beykoz Arçelik Servisi İletişim Bilgileri:

 Arçelik Servis Beykoz
AÇIK ADRES:Merkez Mah. Mehmet Yavuz Cad. No.39/A
TELEFON NUMARASI:216 424 12 12
MESAİ SAATLERİ:Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

Beykoz Arçelik Servisi Nerede?

“Arçelik Servis Beykoz” üzerine 6 yorum

 1. Arçelik marka beyaz eşyalarda paslanma sorunu oluyor. Bu sadece bende mi oldu, yoksa genel problem mi bilmiyorum. Hem bulaşık makinesi, hem de buzdolabı Arçelik markası ve ikisinde de paslanma var. İkisini de aynı zamanda aldım ve ne hikmetse 2 yıl dolduğunda paslanma belirtileri ortaya çıktı. Arçelik servis Beykoz civarında oldukça fazla var ama çok para alacaklar ya da sorunu çözememelerine rağmen servis ücreti alacaklar diye aramaya tereddüt ediyorum. Paslanmaya karşı uzun vadeli bir garanti olması gerekmiyor mu?

  Yanıtla
 2. Yerli teknoloji şirketlerine karşı her ne kadar tabulu yaklaşsam da ekonomik olması nedeni ile Arçelik’ in çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı paketinden oluşan kampanyası nedeni ile satın aldım. Beykoz’da Arçelik servisi konusunda problem yaşayabileceğimi daha önceki deneyimlerimden düşünsem de Arçelik Servis Beykoz merkezinin güler yüzlü elemanları bana her konuda yardımcı olarak, beni utandır. Düşünmeden kendilerine başvurabilirsiniz.

  Yanıtla
 3. Beykoz’da Arçelik ürünlerinizle ilgili bir sorun yaşarsanız, servis ekibiyle iletişime geçin. Benim deneyimim olumlu oldu, sorunum kısa sürede çözüldü.

  Yanıtla
 4. Beykoz’da Arçelik servisi hızlı ve güvenilir. Buzdolabım arızalandığında hemen yardımcı oldular. Teşekkür ederim

  Yanıtla

Yorum yapın

Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor
Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor ama çalışıyor
Arçelik bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik Bulaşık Makinesi
Beko bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Kombi Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klima Arızaları