Arçelik Servis Bornova

Arçelik Servis Bornova bu markaya sahip ürünlerde yaşanan arızaları ortadan kaldırmak için çalışan bir adres durumundadır. Arçelik bulaşık makinesi sahibiyseniz, bir dönemdir arızalarla mücadele içindeyseniz, bu sorunu artık bir uzmanın ellerine bırakmanın zamanı gelmiştir. Sizlerde beyaz eşyalarda yaşanan tüm sorunların çözümü için iletişim bilgilerinden yararlanarak, servisle irtibata geçebilirsiniz. Bununla beraber severek aldığınız bulaşık makinenizin arıza durumu kısa sürede sonlanmış olarak, sizlere en iyi şekilde teslimi yapılacaktır. İzmir ilinde oturanların başvurması gereken bu servis sayesinde arızalar artık sorun olmaktan çıkacaktır.


Arçelik Servis Bornova

Adres Bilgisi 8.Sk.No. 25/2-B 35040
Bornova Arçelik Yetkili Servis Telefonu 232 374 70 89
Hizmet Saatleri Pazartesi-Cuma : 07:20 – 22:15
Cumartesi : 10:22 – 18:11


Arçelik Servis Bornova Özkanlar
Konum Bilgisi İbrahim Ethem Cad. No:59/A
Bornova Arçelik Yetkili Servis Telefonu 232 346 41 41
Çalışma Günleri Haftaiçi : 06:19 – 19:04
Haftasonu : 12:00 – 18:49

3 Comments

  1. Bornova Osmangazi’de oturuyorum. Geçen ay Forum Borrnova’dan Arçelik Smart televizyon satın aldım. İlk kurulumu vs her şeyi gayet başarılıydı ve televizyon normal şekilde çalışıyordu. Geçen günlerde internetimle alakalı sorun yaşadım ve modem 2 gün kapalı kaldı. Daha sonrasında tamiri yapıldı fakat bu sefer televizyon modemi görmemeye başladı ve bu hata hala devam ediyor. Arçelik Yetkili Servis Bornova ekibine ulaştım fakat hala onlarda gelmedi. Buradan belki bir çözüm bulurum.

  2. Beko dan buzdolabı almıştım almaz olaydım. Bornova’da oturuyorum biliyorsunuz ki oldukça sıcak bir memleket. Buzdolabım gıdalarımı yeteri kadar soğutmuyor. Sanki serin bir balkona koymuşumda orada soğuyormuş gibi. O yüzden Buzdolabımdan çok şikâyetçiyim. Ayrıca buzluk kısmı da suyu üç günde anca buza çeviriyor. Buda benim için bide Bornova’nın sıcağında çok sıkıcı ve yorucu oluyordu. Her yemeğim 1 günde bozulmaya başladı. Sinirlenip atmayı bile düşündüm araştırdım Bornova bölgesinde bulunan Arçelik Yetkili Servis Bornova ekibini buldum. Bende bu bayiye Buzdolabımı yolladım ve birkaç gün sonra geri alabildim. İyi ki yollamışım. Bugüne kadar boşuna buzdolabı ile uğraşmışım. Artık çok rahatlıkla soğutma sistemi çalışıyor.

  3. Arçelik’ten Bulaşık makinesi aldım. Bulaşık Makinesini aldığıma da bin pişman oldum. Bulaşıkların üzerinde hep leke kalıyor. Ne zaman temizlesem ne kadar temizlesem aynı sonuç çıkıyor ortaya. Bir türlü bulaşıklarım temizlenmiyor. Hatta bazen deterjan dışına çıkıp o şekilde kalıyor. Erimiyor bile Ben bu yüzden çok rahatsız oldum Arçelik ürününü bir daha tercih eder miyim bilmiyorum. Hatta tercih edeceğimi hiç sanmıyorum markadan birden soğudum. Neyse ki Arçelik Servis Bornova Özkanlar bayisine ulaştım. Göndermeyi düşündüm belki tamir edilir de yıkar diye daha yeni aldığım makineyi atmak istemedim. Gönderdim servisten geldi şuan hiçbir şikayetim yok

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm