Arçelik Servis Buca

Arçelik klima arızaları artık tadınızı kaçıran bir hal almışsa, size en yakın servise başvurarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. İzmir ilinde Buca’da oturuyorsanız o zaman Arçelik Servis Buca ekibine başvurmanız gerekecektir. Sitemiz servis bilgilerine anında ulaşmanızı sağlarken, bu konuda çektiğiniz zorlukların geçmişte bırakılmasını sağlıyor. Klima sorunlarını ortadan kaldırabilmeniz için çözümler sunan sitemiz, Buca’da yer alan servislere daha kolay ulaşabilmenizi sağlıyor. Sizlerde aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden klimalarda yaşadığınız problemlerin çözümünü çok kısa süreler içinde başarılı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.


Arçelik Servis Buca

Adres Bilgisi Menderes Cd.No:94/B
Çağrı Merkezi Numarası 232 452 27 27
Çalışma Saatleri Pazartesi-Cuma: 09:10 – 21:47
Cumartesi-Pazar: 10:41 – 17:59


Arçelik Servis Şirinyer
Adresi 204/2 SOKAK NO:19
Çağrı Telefonu 232 453 30 30
Servis Sunduğu Gün ve Saatler Hafta içi : 08:00 – 19:00
Hafta Sonu: 08:30 – 18:30

3 Comments

  1. Annem için doğum gününde fırın almaya karar verdim. Eski kullandığı fırın Arçelik olduğu için markasına karar vermem kolay olmuştu. Çünkü o fırınını öve öve bitiremiyor. Arçelik fırını annem evde yokken Arçelik Buca Üçkuyular Servisin’den gelen ekipler kurulumu yaptı ve anneme süprizimi yaptım. Fakat aradan çok geçmeden fırın ısıtmamaya başladı ve akabinde birçok arıza meydana geldi ve adeta rezil oldum anneme karşı. Fırın sürekli servise gidiyor ve yine başka bi yerden arızalanıyor. Bunun için değişim istedik fakat hala cevap bekliyoruz. Bu ürünleri test etmeden mi satışa çıkartıyorlar anlamadım yani büyük bir firmaya yakışmayan bir sorumsuzluk.

  2. Arçelik’ten oldukça para vererek buzdolabı aldım. Buzdolabı dediğin tabi ki ucuz ürün olacak değil. Fakat aldıktan sonra düzenli olarak çalışan buzdolabı garantisinin bitmesine yaklaşık olarak birkaç hafta kaldığı zaman dijital ekranın da hata vermeye başladı. Ekranı yaptırdım ve normal çalışır hale geldi. Fakat garantisi bittikten sonra ise motoru arıza verdi ve şuan soğutma görevini hiç yapmıyor. Buca Arçelik Servisini arıyorum fakat bir sonuç alamıyorum. 4 günden berri mağdur durumdayım. Buca’da yaşıyorum ve bu duruma bir çözüm arıyorum. Bir an evvel mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Aslında Arçelik kaliteli bir marka ve bana uzun süreli gider diye düşünerek aldım. Kullanıcı hatası da yok. Bu durumda ne yapmalıyım bilmiyorum ve yardım talep ediyorum.

  3. Ben İzmir Buca’da yaşıyorum. Bundan 7 ya da 8 ay önce Arçelik markalı bir televizyon aldım. Marka ve kalitesine güvendiğim için Arçelik markasını tercih ettiğimi öncelikle belirtmek isterim. Fakat 3000 TL ye yakın para ödediğim televizyon aniden kapandı ve ne yaparsam yapıyım açılmadı. Bu durum da müşteri hizmetlerini aradım. Fakat düzgün bir sonuç alamadım. Müşteri hizmetlerinin sunduğu hizmetler hiç sağlıklı olmamakla birlikte televizyonun sorununu anlattığım da bana ana kart yanmıştır diyerek sallamasyon iş yapıyorlar. Size geri dönecekler diyerek telefon kapatılıyor fakat ne geri dönen var ne de arayan. Buna bir çare arıyorum lütfen yardım edin.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm