Büyükçekmece Buderus Tamir Servisi

Teknolojinin gelişmesiyle her gün daha da yaygınlaşan kombiler, artık hemen hemen her evde bulunmaktadır. Kombilerin temel ihtiyaç görüldüğü bu zamanda bir Alman markası olan Buderus kalite, pazarlama konusunda başı çeken firmalardan biri konumunda. Alman firmalarının sağlamlığıyla bilinmesinin yanı sıra bazen üretimden kaynaklı, bazen ise tüketimden kaynaklanan arızalar meydana gelebilmektir.

Ancak bu tarz durumlarda korkulacak bir şey yok. Özel Buderus Servis Büyükçekmece yanınızda. Servis firmamız uzun yıllardır Buderus markalı kombilerden meydana gelen hasar ve sorunları gidermektedir. Servisimiz müşterilerimizden gelen arıza taleplerini en seri şekilde cevaplandırmaya çalışmaktadır.

Buderus Servis Büyükçekmece
Buderus Servis Büyükçekmece

Firmamızda yeterli donanımlı ve bu konuda ileri eğitim almış çalışanlarımız bulunmaktadır. Arıza durumunda bize başvurmanızdan sonra 24 saat içinde arıza tespiti için bir ekibimiz evinize intikal etmektedir. Eğer hasarın anlık tedavi durumu mümkünse hemen orada ürünler onarılmaktadır. Eğer o anda halledilemiyorsa ürün ekibimiz tarafından servis merkezine getirilip mümkün olan en kısa süre içerisinde tamir edilecektir. Bu süreç içinde önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini sağlamak adına sizi bilgilendirmekteyiz.

Kısa vadede geçici çözüm yaratan firmalar yerine uzun vadeli çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Bu felsefemiz doğrultusunda ürüne en doğru onarım yöntemini uygulayacak ekiplerle çalışmaktayız. Ayrıca birçok özel servislerde parça maliyetleri ve işçilik maliyetleri oldukça fazla gösterilerek sizlerden yüksek miktarda paralar alınmaktadır. Biz ise bu konuda çok titiz davranarak ürünün parçasının faturasını size iletiyoruz.

Özel İstanbul Buderus Servisi uygun fiyat garantisi ile bakım onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve mümkün olduğunca uygun maliyetlerle en sağlıklı çözümü sizler için bulmaktadır. Üstelik firmamız tarafından hizmet aldığınız veya parça değişimi yaptığımız ürünleri 1 yıl ekstra garanti kapsamına almaktadır. Size en iyi hizmeti verecek firmamıza ulaşmak için internet sitemizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yapılan işlerin sorumluluk bilincinde olan firmamız sizin güveninizi kazanacak formüllerle hizmetlerini sağlamaktadır.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm