Arçelik Servis Çekmeköy

Arçelik marka ürünlerinizin geleceği bize emanet. Deneyim sahibi personel kadromuz ile birlikte faaliyetlerimize devam ediyor ve ekonomik rakamlar ile özel servis sektöründe harikalar yaratıyoruz. Sizler de ürünlerinizi kadromuza teslim edebilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Kadromuza güveniyor ve başarılı işlere de birlikte imza atıyoruz.

Arçelik Servis Çekmeköy ile Hızlı ve Ekonomik Hizmetler

Çekmeköy Arçelik Servis ailesi olarak kapımız sizlere her daim açık ve dilediğiniz zaman bu kapıdan içeriye girerek hizmet alabilirsiniz. Uzun süredir bu sektörü domine eden ve yine bu sektöre yön veren adreslerden biriyiz. Ürünlerinizin geleceğini koruma altına almak ve ömrünü uzatmak adına mucizevi hamleler ve dokunuşlar yapıyoruz.

arçelik servis çekmeköy
arçelik servis çekmeköy

Uzman kadromuza sorularınızı iletmek isterseniz eğer dijital dünyayı kullanabilirsiniz. Web sayfası aracılığı ile soracağınız soruların yanıtlarını anında veriyor ve sizlere herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşatmıyoruz. Başarılı olduğumuz ve aynı zamanda kendimize en çok güvendiğimiz bir sektörde yer alıyor ve süreci de kusursuz bir şekilde yönetiyoruz.

Çekmeköy Arçelik Servisi

Bilgi almak ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmak adına sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız da her daim hizmetinizde ve merak ettiğiniz sorulara yanıt vermek bizler için büyük bir mutluluk. Arçelik markasının sorumluluğunda yolumuza devam ediyor ve özel servis sektörünü bir şekilde domine ediyoruz. Müşteri yorumlarına göz atacak olursanız eğer sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlamış olacaksınız.

Çekmeköy Arçelik Servisleri İletişim Bilgileri:

ÇEKMEKÖYÇAMLIK MAH. ŞAHİNBEY CAD. TAYYİB SK. NO:4 ÇEKMEKÖY/İSTANBUL
+902166416231

Arçelik Servis Çekmeköy Nerede?

2 Comments

  1. Kalitesine güvendiğim için sürekli olarak Arçelik marka beyaz eşya kullanırım. Fakat yaklaşık 1-1,5 sene önce aldığım buzdolabım geçenlerde bozuldu. Servisi aradım, aradan 4-5 gün geçmesine rağmen ne servis geldi ne de arayarak herhangi bir bilgi verildi. Buzdolabımda ki yiyeceklerin neredeyse hepsi bozuldu. Arçelik servis Çekmeköy tarafında mı böyle umursamaz yoksa her yerde mi bilmiyorum ama sanırım amaçları özel servis çağırmamız ve garantiyi bozdurmamız. Yarın da gelmezlerse istedikleri olacak ama bir daha Arçelik marka kullanmayacağım.

  2. Evimde sürekli kullanmış olduğum beyaz eşyaların tamamı, elektrik arızası nedeni ile çalışmamaya başladı. Bunun üzerine iletişime geçmiş olduğum Arçelik Servis Çekmeköy şubesi, yetkili arkadaşları göndererek onarım sürecini başlattı. Bütün beyaz eşyaların tamiri uygun bir şekilde halledilerek bana teslim edildi. Böylelikle evimde yarım kalan işleri hızlı bir şekilde hallederek, cihazlarımı eskisi gibi kullanmaya başlayabildim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm