Arçelik Servis Gaziemir

Arçelik Servis Gaziemir adresi beyaz eşya arızalarının çözümlenmesi için tercih etmemiz gereken bir adres durumundadır. Uzun zamandan beri sıkıntıları süren beyaz eşya arızaları karşı ancak bir servise gittiğinizde sorunun çözümünü sağlarsınız. İzmir Gaziemir civarında oturan kişilerin bu servis aracılığı ile içine düştüğü sıkıntıdan kurtulması kolay olacaktır. En kaliteli beyaz eşya üreticilerinden biri olan Arçelik ürünleri arızası için başvurmanız gereken adres aşağıdaki gibidir. Sitemiz tüm servis bilgilerine daha kolay ulaşmanızı kolaylaştıracak bir yapıya sahiptir. Sizlerde Beyaz Eşya veya diğer ürünlerinizin arızaları için bu adresten yardım alabilirsiniz.


Arçelik Servis Gaziemir

AÇIK ADRES 25/1 Sokak No:4 / B Gazi Mahallesi
Gaziemir Arçelik Yetkili Servis Numarası 232 251 40 40
MESAİ SAATLERİ Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

“Arçelik Servis Gaziemir” üzerine 3 yorum

  1. Yaklaşık olarak 3 ay önce Arçelik’ten satın aldığımız televizyon kurulduktan kısa süre sonra arıza verdi. Bu arızanın ne olduğu ise tespit edilemediği gibi ürün kullanılmamasına rağmen hala bizde duruyor. 2 aydır bu sorun ile uğraşmaktan oldukça sıkıldım. Bu durumun giderilmesi için gerekli olan tüm işlemleri yapacağımı söylememe rağmen halen sonuç alamdım. Anlamadığım şey o kadar Arçelik reklam yapıyor fakat hepsi fasa fiso! Çünkü müşteri hizmetlerinin söylediği sorun ise bu cihazı ya bu şekilde kabul edin ya da gidin ücreti geri alın. Kardeşim ben bu ürünü aldığım yer bana parasını geri verecek mi? Arçelik markasını gerçekten kaliteli bilirdim. Fakat yazıklar olsun ki bu markaya bulaşmasaydım.

    Yanıtla
  2. Arçelik’ten kısa zaman önce buzdolabı aldım. Fakat buzdolabı nedenini bilmediğim bir durumdan kaynaklı olarak soğutma işlemini yapmıyor. Tabi ki hemen Gaziemir Arçelik Yetkili Servisi aradım ve buzdolabının arızalı olduğunu ve daha yeni aldığımı belirttim. Kaydınızı aldım size dönüş yapılacak diyerek kapatılan telefon bir daha hiç çalmadı. Yani dönüş falan yapan olmadı. 2 haftadan berri bekliyorum ve müşteri hizmetlerini sürekli arıyorum. Fakat bana herhangi bir gerekçeli neden sunmaksızın aynı şeyleri dinleyerek telefon kapanıyor. Ben Arçelik markasının gerçekten güzel bir marka olduğunu ürünlerinin arkasında durduğunu düşünüyordum. Fakat gerçek ne yazık ki tamamen farklı olup, marka ve ürünlerinden kesinlikle şikayetçiyim. Bu durumun acilen giderilmesi gerektiğini düşünüyorum.

    Yanıtla
  3. Yaklaşık olarak 4 yıl önce Arçelik markasından buzdolabı satın aldım. Buzdolabının ilk zamanlar herhangi bir sorunu olmayıp, son zamanlarda arıza vermeye başladı. Yan komşumun serviste çalışmasından kaynaklı olarak durumu ona bildirdim. Buzdolabını inceleyen arkadaşım motorun arıza yaptığını söyledi. Bu durumun neyden kaynaklandığını sorduğum da ise çok açılıp kapanmaktan ya da ürünün kaliteli olmamasından kaynaklandığını söyledi. Ben tek yaşadığım için ve çoğu zaman evde değil annemlerde kaldığım için buzdolabını çok açıp kapatmam ne yazık ki mümkün değil. Bundan hemen sonra ise Ben İzmir Gaziemir’de yaşadığım için müşteri hizmetleri beni Gaziemir Arçelik yetkili servisine yönlendirdi. Fakat servis bana 420 TL lik masraf çıkardı. Bu durum da ben müşteri hizmetlerini arayarak sorunun düzelmesini talep ettim ve durduk yere motor nasıl yanar dediğim de bana kulun üretimi gibi saçma cevaplar verildi. Satarken 10 yıllık uzun ömürlü diyerek satılan ürün nasıl 4 yıllık oldu anlamıyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın

Arçelik çamaşır makinesi yıkama Işığı Yanıp Sönüyor
Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor ama çalışıyor
Arçelik Bulaşık Makinesi
Arçelik bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Bulaşık makinesi Işıkları Yanıp Sönüyor
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Kombi Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klima Arızaları