Arçelik Servis Kadıköy

İstanbul’un birçok bölgesinde faaliyetlerimize devam ediyor ve özel servis sektörünü bir adım daha öne taşımak adına mücadele veriyoruz. Kadıköy Arçelik servis olarak hizmetinizdeyiz ve ürünlerinizi dilediğiniz an firmamıza teslim edebilirsiniz. Taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt vermek ve bunun yanı sıra uygun rakamlar ile sizleri memnun etmek adına karşınıza çıkıyoruz.

Arçelik Servis Kadıköy

Özel servis sektörünü domine eden bir marka olduğumuz gerçeğini de hatırlatmak isteriz. Bu gerçek ile tanışmak ve ürünlerinizi teslim etmek isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Kadıköy’de ikamet ediyorsanız eğer sizler de ürünlerinizi dilediğiniz an firmamıza teslim edebilir ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Alanında uzman personel kadromuz sizleri karşılamaya ve yine sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazır durumda. Dilediğiniz zaman arayabilir ve sorularınızı da online dünya aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Merak ettiklerinize yanıt vermek adına web sitemizi de aktif olarak kullanıyoruz. Hemen şimdi sorularınızı iletebilir ve geri dönüş alabilirsiniz.

Sektörde yer aldığımız günden bu yana en iyisini sunmak ve bunu da uygun rakamlar ile birlikte yerine getirmek adına buradayız. Attığımız adımlar sizleri de tatmin edecek ve profesyonel bir servis desteği ile karşı karşıya geliyor olacaksınız. Ürünleriniz bize emanet ve sorunlarını en hızlı şekilde çözmeye de hazır durumdayız. Servis taleplerinizi dilediğiniz an iletebilir ve yardım alabilirsiniz.

Kadıköy Arçelik Servisi İletişim:

MODAFIRILDAK SK. NO:17/A KADIKÖY/İSTANBUL
+902163377689
ACIBADEMSARAYARDI CAD. ASALET SK. ORKİDE APT. A BLOK NO:6/F KADIKÖY/İSTANBUL
+902166515858
KOZYATAĞI-SUADİYEMARMARA CD.YAVUZ APT. NO:1 KOZYATAĞI KADIKÖY/İSTANBUL
+902163616909

Arçelik Kadıköy Servisi Nerede?


“Arçelik Servis Kadıköy” üzerine 7 yorum

 1. Çamaşır makinemde su akıtıyordu. Servisi aradım, ertesi gün geldiler ve sorunu çözdüler. Servis elemanı, sorunun kaynağını hızlı bir şekilde buldu ve gerekli onarımı yaptı. Servis elemanı güler yüzlü ve ilgiliydi. Sorunum hızlı ve kolay bir şekilde çözüldüğü için çok memnun kaldım.

  Yanıtla
 2. Arçelik cihazımı onarmak için Arçelik Servis Kadıköy’ü aradım ve karşılaştığım ilgi ve alaka beni şaşırttı. Profesyonel ekipleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Teşekkürler

  Yanıtla
 3. Arçelik cihazım arızalandığında hemen Arçelik Servis Kadıköy’e başvurdum. Profesyonel ve güler yüzlü ekip sayesinde sorunum çabucak çözüldü. Kesinlikle tavsiye ederim

  Yanıtla
 4. Arçelik ürünlerim için tercih ettiğim servis kesinlikle Arçelik Servis Kadıköy! Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetleriyle her zaman yanımda.

  Yanıtla
 5. Arçelik marka buzdolabım arızalandığında Arçelik Servis Kadıköy’ü aradım. Kısa sürede eve gelip sorunu çözdüler, işlerini gerçekten iyi yapıyorlar.

  Yanıtla
 6. Arçelik bulaşık makinesinde su tahliye sorunu yaşadık. Arçelik Servis Kadıköy’e başvurduk ve ekip, makinenin alt kısmında tıkanmış bir hortumun bulunduğunu tespit etti. Hortumu temizleyip gerekli bakımı yaptıktan sonra bulaşık makinesi tekrar sorunsuz çalışmaya başladı.

  Yanıtla
 7. Buzdolabının içindeki fanın arızalı olduğunu tespit ettiler ve gerekli parçayı stoklarından hemen temin edip yerine monte ettiler. Buzdolabımız tekrar düzgün çalışmaya başladı. Teşekkürler.

  Yanıtla

Yorum yapın

Arçelik bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Beko bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor
Arçelik çamaşır makinesi yıkama Işığı Yanıp Sönüyor
Arçelik Bulaşık Makinesi
SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Kombi Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klima Arızaları