Arçelik Servis Karabağlar

İzmir’de yaşıyor ve Karabağlar bölgesine servis hizmeti sunan Arçelik Servis mi arıyorsunuz?
Artık bu sorununuz ortadan kalkıyor ve saatler süren aramalarınıza bir son veriyoruz. Ayrıca almış olduğunuz servis hizmetinde yaşamış olduğunuz tecrübeleri de burada paylaşarak diğer tüketicilere yardımcı olabilirsiniz. Karabağlar bölgesinin dışında bir yerde ikamet ediyorsanız eğer, telefon numaralarından ilgililere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik Servis Karabağlar

AÇIK ADRES 4171 Sok.No:8
Karabağlar Arçelik Servis Telefon Numarası 232 226 58 32
MESAİ SAATLERİ Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

“Arçelik Servis Karabağlar” üzerine 4 yorum

 1. Arçelikten aldığım çamaşır makinesini daha ilk çalıştırmada biraz tekleme yapmıştı. İlk sefer olur böyle şeyler diyerek çok önemsemedim fakat sonraki çalıştırmamda yine aynı sesler ve aksama meydana geldi. Karabağlar Arçelik Yetkili Servisi aradım ve bir bilir kişi gönderdiler onun kontrolünde tekrar çalıştırdım makineyi ve gerekli raporları tuttu. 2 hafta sonrasında değişim talebim olumlu sonuçlandı ve eski arızalı olan cihazı alıp yeni cihazımı getirdiler. İlgi ve alakalarından dolayı Karabağlar Arçelik Yetkili Servisi ekibine teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 2. Merhaba ben İzmir Karabağlar ilçesinde ikamet ediyorum. Arçelik buzdolabı aldım. Fakat çok kısa bir sürede çok gürültülü çalışmaya başladı. Bozyaka Arçelik Servisi ekibine servis talebinde bulundum gelip baktılar ama buzdolabının normal çalıştığını söyleyip gittiler. Gürültü adeta evin içerisinde yankılanırcasına çıkmakta. Özellikle geceleri uykumuzu bölecek şekilde motor sesi gelmektedir. Bu durum karşısında ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Aldığıma pişman oldum ve kesinlikle bir daha Arçelik marka almayı düşünmüyorum. Bu konu hakkında daha önce aynı sorunu yaşayan kimse var mı bilmiyorum ama oldukça can sıkıntısı yapmaya başladı. Geri iade etmek istiyorum fakat almıyorlar. Henüz 2 aylık olmasına rağmen buzdolabından oldukça soğudum diyebilirim. Bana bu konuda Arçelik yetkililerin bilgi vermesini bekliyorum.

  Yanıtla
 3. Arçelik marka Televizyon aldığıma bin pişmanım desem yeridir. TV oldukça problemli ve görüntüyü net bir şekilde göstermemektedir. Alırken görüntüsünü baktım çok canlı görünüyordu. Ancak eve getirdiğimizde kurulumu yapıldı ve ilk günler oldukça net, parlak ve canlı gösterirken aradan 5-6 ay gibi bir zaman geçtikten sonra ekranda puslanma, solukluk olmaya başladı. Bu durum karşısında hiç hoşnut olmasam da servis talebinde bulundum. Evimize kadar gelip bakan, kontrol eden teknik personeller bu Televizyonun bu şekilde olduğunu ilettiler. Benim gözlerim mi bozuk anlam veremedim. Bana canlı, net, parlak çözünürlükte satılan Arçelik televizyondan hiç memnun değilim. Bir an önce geri iadesini talep ediyorum ve kesinlikle bir daha almak istemiyorum.

  Yanıtla
 4. Beyaz eşya servisi konusunda Karabağlar’ da sorun yaşamadan, ekonomik ve kaliteli bir servis hizmeti almak isteyen herkese önerim Arçelik Servis Karabağlar merkezi. Çünkü Arçelik’ in gerçekten iyi bir teknolojiyle ürettiği beyaz eşya ürünlerine hak ettiği gibi servis hizmeti vererek, cihazın onarımdan sonra sık sık aynı ya da benzer arızalar yaşaması gibi durumun meydana gelmemesini sağlıyorlar.

  Yanıtla

Yorum yapın

Arçelik bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik Bulaşık Makinesi
Beko bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor
Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor ama çalışıyor
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Kombi Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klima Arızaları