Kartal Franke Servis Kaliteli Hizmetin Adresidir!

Yeni evli bir çift olarak veya eşyalarını yenilemek isteyen bir tüketici olarak siz de Franke beyaz eşyalarını satın almayı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve fiyat performans oranı bakımından en iyisini sunan modelleriyle dikkat çeken Franke; arıza yaşanması halinde de müşterilerini mağdur etmez. Franke servis Kartal sayesinde tüm arızaların birer birer ortadan kaldırıldığını göreceksiniz.

Franke buzdolabınıza çok para verdiğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu noktada, buzdolabınızdaki herhangi bir arıza sizin için can sıkıcı olabilir. Örneğin, buzdolabının üstünün soğuttuğunu ancak altının soğutmadığını görebilirsiniz. Bu arıza sizin hatalarınızdan kaynaklanabilir. Farkında olmadan buzdolabının kapısını açık unutmuş olabilirsiniz. Kapısı açık olan bir buzdolabının içerisinde karlanma meydana gelir. Hava kanalları kapanır. Ayrıca, soğuk hava üflenmez.

Buna ek olarak, rezistans ile ilgili bir sorundan dolayı bu arızanın meydana geldiğini ifade edebiliriz. Zaman saati, termal sigorta gibi parçaların arızalanmasından dolayı değiştirilmesi şart olur. Bu gibi hallerde sizin yapacağınız bir şey olmaz. İlk olarak, buzdolabının fişini çekmelisiniz. Ardından, vakit kaybetmeden İstanbul Franke servis ile iletişim kurmalısınız.

Franke servis; soğutma problemi yaşayan buzdolabına en kısa sürede müdahale eder. Bu noktada, arızanın boyutuna göre hareket edilir. Ciddi bir arıza yoksa buzdolabının kapağının yazın bir, kışın ise iki veya üç gün açık kalması önerilir. Franke servis; ciddi bir arızanın mevcut olduğu hallerde ise ısıtıcı ve sensör grubunun değişmesi gerektiğine karar verir.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm