Arçelik Servis Kartal

İstanbul’un Kartal semtinde ikamet eden Arçelik ürün kullanıcıları için servis ve bakım hizmeti sunmak adına buradayız. Kartal Arçelik servis ailesi ile tanışmak ve sorularınıza yanıt almak adına dilerseniz online dünyayı da kullanabilirsiniz. Personel kadromuz bu sayfa aracılığı ile tarafına ulaşan sorulara en hızlı şekilde yanıt veriyor ve geri dönüş yapıyoruz.

Arçelik Servis Kartal 7-24 Telefonlarınızı Bekliyor

Uzman kadromuz ile gurur duyuyoruz ve Arçelik markasının sorumluluğunu da kusursuz bir şekilde almaya devam ediyoruz. Sizler de ürünleriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bize ulaşabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Beklentilerinize en hızlı ve yine profesyonel şekilde yanıt vermek adına buradayız ve her daim hazırız.

Özel servis sektöründe faaliyetlerine devam eden çok sayıda marka var ancak bu markalar ne yazık ki müşteri taleplerine yanıt verme konusunda yetersiz kalabiliyor. Bizler ise eksiklerini en hızlı şekilde tamamlayan ve en iyisini sunmak adına mücadele veren bir firmayız. Detaylı bir araştırma yaparsanız eğer ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Kaliteli Hizmetin Adı: Kartal Arçelik Servisi

Servis ya da bakım hizmetlerinde abartılı rakamlar talep etmiyoruz. Ekonomik bir servis hizmeti almak istiyorsanız eğer sizler de tereddüt etmeden firmamızı arayabilirsiniz. İlk deneyiminizi yaşadığınızda ne kadar haklı olduğumuzu görecek ve bizlere teşekkür ediyor olacaksınız. Müşteri yorumlarına göz atacak olursanız eğer bunu daha kısa süre içerisinde fark edeceğinizi de belirtmek isteriz.

Kartal Arçelik Servisleri İletişim Bilgileri:

 Arçelik Servis Kartal
AÇIK ADRES:Karlıktepe Mh.Atatürk Bulvarı Saka Sok. No:15
TELEFON NUMARASI:216 374 59 90
MESAİ SAATLERİ:Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

Kartal Arçelik Servisi Nerede?

“Arçelik Servis Kartal” üzerine bir yorum

  1. Beyaz eşya ürünlerinde şansım alsa tutmadı. Elektronik aletlerde birazda sanırım şanslı olmak gerekiyor. Çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi içeren Arçelik beyaz eşya seti almıştım ancak her birinde en az bir defa arızayla karşılaştım. Arçelik Servis Kartal merkezi ekipleri ile yakın tanışır hale geldik ancak kendileri son derece hızlı ve anlayışlı bir hizmet veriyor.

    Yanıtla

Yorum yapın

Beko bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik çamaşır makinesi yıkama Işığı Yanıp Sönüyor
Vestel bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik Bulaşık Makinesi
Bulaşık makinesi Işıkları Yanıp Sönüyor
SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Kombi Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klima Arızaları