Arçelik Servis Narlıdere

Arçelik Servis Narlıdere Beyaz eşyaların tüm arızaları için başvurmanız gereken bir adres konumundadır. İzmir ilinde Narlıdere’de oturuyorsanız, o zaman Arçelik ürünlerin en kolay şekilde onarılmasını sağlayabilirsiniz. İlçelere yayılmış olan geniş servis ağı ile tanınan Arçelik, arıza giderme konusunda pek çok avantajı bünyesinde bulunduran bir markadır. Sizin de Arçelik Beyaz eşyalarından herhangi birisi varsa, Bu ürün hakkında başınıza çözülemeyecek bir sorun geldiyse, fazla beklemeden Narlıdere Arçelik Beko Servisine başvurmanız gerekecektir. Aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden servisle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Arçelik Servis Narlıdere

AÇIK ADRES: Çamtepe Mah. Güngören Cad. No:46/A-48/A-50/A
Narlıdere Arçelik Servis Telefonu 232 239 14 11
MESAİ SAATLERİ: Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

5 Comments

  1. Arçelik marka klimam’dan su akması sorunu yaşıyorum. İzmir’in Narlıdere ilçesinde ikamet etmekteyim. Kışları kombi kullanıyorum fakat yazları yoğun şekilde klima kullanıyoruz. Hiç kapatmıyoruz da denebilir. Geçenlerde şehir dışına çıktığımız için evdeki tüm elektronik cihazların fişini çekmiştim dolayısıyla klimamım da çektim. Eve tekrar geldiğimde klimamı çalıştırdım fakat soğutmaya geç geçti ve su akıtmaya başladı. Narlıdere Arçelik Servisi aradım hemen ve ekip gönderdiler. Gelen ekip beni biraz oyalasa da sorunu 1 hafta gibi bir sürede çözdüler. Şu an normal çalışmasına döndü fakat servis hizmetini biraz daha hızlandırmalarını tavsiye ediyorum.

    • Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederiz. Umarız ki arızasız bir şekilde Arçelik marka klimanızı uzun yıllar boyunca kullanırsınız.

  2. İzmir Narlıdere’de yaşıyorum. Yaklaşık olarak 5 ay önce 2500 TL vererek aldığım televizyonum arıza yaptı. İzmir’den aldığım ve güvenerek bu parayı verdiğim Beko’dan şuanda hiç memnun olmadığımı belirtmek isterim. Çünkü bu kadar para ödeyerek satın almış olduğum televizyon aniden kapandı ve bir daha açılmadı. Ne yaptıysam ve ne ettiysem bununla ilgili bir sonuç alamadım. Beko’nun müşteri hizmetleri oldukça sallamasyon iş yaptıklarını söyleyebilirim. Çünkü müşteri hizmetlerinin bana dönüş yapacaklarını söyleyerek telefonu kapatıyor fakat bana ne dönüş yapan var ne de soran. Televizyonun hala neden kapandığını bilmiyorum ve kaç günlerdir bu konuda mağdur olduğumu dile getirmek istiyorum. Acilen Beko’nun kendini ve bünyesinde çalışanlarını geliştirmesi gerekiyor. Aksi halde müşteri kaybedeceğini düşünüyorum.

    • Öncelikle yaşadığınız mağduriyet için çok üzgün olduğumuzu belirtmek isterim Ayhan Bey. Bizler bu site üzerinden Arçelik Beko yetkili servis telefonlarını ve adreslerini siz ziyaretçilerimize sunuyoruz. Sizlere yardımcı olabilecek bir Arçelik Yetkili Servis Telefon Numarası 444 0 888 dir.

  3. 2012 yılında İzmir Narlıdere’den Arçelik buzdolabı satın aldım. Buzdolabının garanti süresi bitti. Fakat geçtiğimiz günler de buzdolabının yeterli şekilde soğutmadığını fark ettim. Bu durumu görünce aldığım malzemelerin bozulması ile birlikte Narlıdere Arçelik Servisi çağırdım. Servis geldiğinde ise buzdolabının yeterli şekilde soğutmamasının şişmeden kaynaklı olduğunu ve gövdede oluşan şişme ile birlikte gaz kaçağının da olduğunu söyledi. Bu durumun müşteri hatası olmadığını kesinlikle üretimden kaynaklı bir hata olduğunu dile getirdi. Sonrasında Arçelik müşteri hizmetlerini aradım ve durumu onlara anlattım. Fakat müşteri hizmetlerin de benimle iletişim halinde olan bayan kesinlikle bu durumun kabul olmadığını ve yaptırma ücretinin bana ait olduğunu söyledi. Bu durumun aciliyet olarak giderilmesi gerektiğini ve benim gibi olan müşterilerin de aynı şekilde sıkıntı yaşadığını gördüm.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm