Özel Electrolux Servis Memnuniyeti

Electrolux kalitesine güvenen ve bu markanın ürünlerine sahip olan okuyucularım için bugün farklı bir firmayı tanıtmak istiyorum. Özel servis firmaları arasında kaliteye önem veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan özel İstanbul Electrolux servis firması ile hafta sonu tanışma fırsatım oldu. Servis hizmeti almak için firmalarını ziyaret etmeyi tercih ettim çünkü bu konuda oldukça hassas davrandığımı da belirtmek istiyorum.

Firmada birçok çalışan var ve gruplar halinde işler yürütülüyor. Yönetimden bir kişi tarafından karşılandım ve firma hakkında genel bilgi almak istediğimi söyledim. İkram edilen çay eşliğinde uzun uzun firma hakkında konuştuk ve 10 yıllık bir geçmişe sahip olduklarını söylediler. Firma gerçekten disiplin konusunda titiz davranıyor ve çalışmalar hiçbir şekilde aksatılmıyor.

Electrolux Servis Kadıköy firması sektörde oldukça kaliteli işlere imza atmış bir firma ve bu başarıları da detayları ile anlattılar. Servis hizmeti almayı kabul ettim çünkü kafamda herhangi bir soru işareti kalmadı ve iyiki de bu firmadan hizmet almışım dedirten bir işçilik ile hizmet verdiklerini söyleyebilirim.

Electrolux marka ürünlerin gerekli bakım işlemleri ve parça değişimi büyük bir hassasiyetle yapıldı, en önemlisi de parçaların orijinal Electrolux parçası olmasıydı. 1 yıl garanti belgesi ile tarafıma faturam da sunuldu ve uygun ödeme koşulları da müşteriye ne kadar önem verildiğinin başka bir göstergesiydi! 444 7 856 ile firmaya ulaşabilirsiniz ve gerçek manada memnun kalacağınızı da söylemek istiyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm