Arçelik Servis Pendik

İstanbul’un farklı semtlerinde hizmet vermeye devam ediyor ve siz değerli Pendik sakinlerini de unutmuyoruz. Pendik Arçelik servis olarak hizmetinizdeyiz ve Arçelik marka beyaz eşyalarınızın her türlü sorununda yanınızda yer alıyoruz. Sizler de ürünlerinizi koruma altına almak ve var olan sorunlardan en hızlı şekilde kurtulmak isterseniz eğer bize ulaşabilirsiniz.

Arçelik Servis Pendik

Özel servis sektörünü yakından tanıyor ve bu sektörün eksiklerini en iyi şekilde kapatarak sizlere kusursuz bir deneyim yaşatıyoruz. Bu deneyime tanıklık etmek ve daha da önemlisi beyaz eşyalarınızdan çok daha yüksek verim elde etmek adına hemen şimdi hamlelerinizi yapabilirsiniz.

Parça değişimi, bakım hizmeti ve bununla birlikte servis hizmeti için de bizi arayabilir ve taleplerinize doğrudan yanıt alabilirsiniz. Alanında uzman bir kadro ile yolumuza devam ediyor ve bu kadro sayesinde sizleri de herhangi bir şekilde yalnız bırakmıyoruz. Özel servis sektörünün en iyileri ile çalışmak bizleri bir adım daha öne taşıyor ve bunun bilincinde olduğumuzu da hatırlatmak isteriz.

Servis taleplerinizi iletmek isterseniz eğer tereddüt etmeden çağrı merkezi çalışanlarımızı arayabilir ve irtibat kurabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti mottosu ile çıktığımız bu yolda başarılı işlere imza attık ve atmaya da devam ediyoruz. Daha fazlasını merak ediyorsanız eğer web sayfamızı inceleyebilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Personel kadromuz sizleri karşılamaya hazır durumdalar.

Pendik Arçelik Servisi İletişim

 Arçelik Servis Pendik
AÇIK ADRES:Sapanbağları Mh.Mithatpaşa Cd.Gülden Sk.No:10
TELEFON NUMARASI:216 354 13 69
MESAİ SAATLERİ:Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

Arçelik Pendik Servis Nerede?

Yorum yapın

Arçelik bulaşık makinesi ışıkları yanmıyor ama çalışıyor
Arçelik bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
Arçelik çamaşır makinesi yıkama Işığı Yanıp Sönüyor
Bulaşık makinesi Işıkları Yanıp Sönüyor
Beko bulaşık makinesi bitti ışığı yanmıyor
SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Kombi Servis İstanbul Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Klima Arızaları