Profilo Beyaz Eşya Servisi İstanbul

İstanbul’un Pendik ilçesinde ikamet etmekte olan ve evindeki en önemli eşyalar başta olmak üzere yaşam alanlarına Profilo markasının dayanıklılığı ve kalitesini dahil etmiş olan kullanıcılar zaman zaman teknik servis desteğine ihtiyaç duymaktadır. Zira bütün cihazların belirli bir kullanım ömrü vardır ve bu kullanım ömrünün kapsamında ürünlerin belirli periyotlarda bakımdan geçmeleri gerekmektedir. Rutin bakımların yanı sıra zaman zaman hariçten, hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkan kullanıcı hatalı temelli ya da donanımsal birtakım arızalarla karşılaşmak son derece normaldir. Bu tip durumlarda en iyi hizmeti vermek adına Pendik’te faaliyette olan firmamız Özel Profilo Servis sizlere en kaliteli teknik desteği sağlamak için yanınızdadır.

Profilo ürünlerinizi teslim ettiğiniz özel servisin işini kısa süre içerisinde tamamlaması birçok kullanıcı gibi sizi de memnun eden bir detay olacaktır. Bu sebeple Özel Profilo Servisi sizlere hızlı bir teknik servis ve aynı gün servis gibi birbirinden makul seçenekler sunmaktadır. Aynı gün servis hizmetimiz doğrultusunda ürünlerinizi beklemenize gerek bile kalmadan sağlam, onarılmış ve bakımı yapılmış bir şekilde geri alabilmektesiniz.

Hızlı servis sayesinde de ürünleriniz teknik ekibimizde fazla vakit geçirmeden son derece profesyonel bir şekilde süreci tamamlamış olarak size geri dönecektir. Hizmetlerimiz ve servisimizdeki tüm ürünleriniz için 7/24 mesaideki çağrı merkezimizden yardım alabilmektesiniz. Güler yüzlü hizmet, müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli özel servis, firmamızın temel ilkeleri arasında yer almaktadır.

Profilo ürünleriniz için teknik bakım sürecinde yapılacak olan işlemlerin 1 yıl süreli garantisi bulunmaktadır. Uzman kadromuz değişmesi gereken parçaların olduğu onarım durumlarında ise orijinal parçalar kullanmaktadır. Rakiplerimizin aksine bizler bu konunun önemini ciddi anlamda kavramış bir firma olarak hizmetinizde bulunmaktayız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm