Arçelik Servis Çiğli

Arçelik buzdolabı arızalarından yakınıyorsanız, size en yakın Arçelik Servisi ile iletişime geçerek sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. İzmir ilinde yaşayan kişiler için verilen iletişim bilgileri üzerinden başvurmanız gereken servis bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. Arçelik Servis Çiğli seçeneğini Çiğli bölgesinde ve civarında yaşayanların başvurması gereken servis seçeneklerinden biri haline gelmiş durumdadır. Buzdolabı sorunlarının çözümüne yönelik hızlı çözümler alabileceğiniz bu adres sayesinde, uzun zamandan beri şikayet içinde olduğunuz konunun bitmesini sağlarsınız. Sizde Çiğli Arçelik Yetkili Servisiyle hemen iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.


Arçelik Servis Çiğli

AÇIK ADRES 8704 Sokak NO:6 Küçük Çiğli Santral
Çiğli Arçelik Servis Numarası 232 329 37 70
MESAİ SAATLERİ: Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:30 – 18:30

3 Comments

  1. Arçelik nofrost buzdolabım su akıttığı için Çiğli Arçelik Yetkili Servisine ulaştım. Servis talebini oluşturduktan çok kısa bir zaman içinde evime gelen ekibe durumu anlattım ve dolabımı gösterdim. Az çok internet kullanmasını bilirim ve biraz araştırma yaptım. Değişmesi gereken parçayı tespit ettim. Ustalarda aynı tespiti yaptı ve verdikleri ücret gayet piyasa standartlarındaydı. Gün içerisinde parça tedarikini yaptılar ve aynı gün evimde dolabımı tamir ettiler. Ben de mutluluğumu buradan bir kez daha paylaşmak istedim.

  2. 4 yıl önce Arçelik’ten buzdolabı satın aldım. Fakat buzdolabını aldığımda gövde de kaçak bulunuyormuş. Bu durumun biz bilincinde olmadığımız için ve bize de bu durum hakkında bilgi verilmediği için buzdolabı soğutma işlemini yapmamaya başladığında ve servis geldiğinde sorunu anladık. İzmir Çiğli servisi geldiğinde buzdolabında ki geçmiş arızadan bahsetmeyerek bize direk olarak gövde deki kaçaktan dolayı buzdolabı işlevini yapmadığını, bundan kaynaklı olarak motorun yandığını söyledi. Tabi ki bu durum karşısında eşdeğer bir buzdolabı almamız gerektiğini hatta bu buzdolabının ise 820 TL bedelinin olduğunu dile getirdiler. Bu durum beni zerre kadar ilgilendirmez. Bana bozuk ürün satarak beni mağdur etmeniz oldukça yanlış bir durum.

  3. Çiğli Arçelik yetkili servisi’nden yaklaşık 6 ay önce çamaşır makinesi aldım. Aldığım firmada beğendiğim çamaşır makinesi eve geldiğin de farklıydı. Bunu hemen müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim. Müşteri hizmetleri ise bana ürünün yanlış gelmesi bizimle ilgili bir sorun değil bayiyi arayın dedi. Tabi ki bayiyi aradım ve bayidekiler ise ürünün yanlış gelme imkanının olmadığını aldığım ürünün o olduğunu söyleyerek beni yalancı duruma düşürmeye çalıştı. Ürünü satarken şöyle fonksiyonlu, kaliteli, müşteri memnuniyeti diyerek satıyorlar fakat sattıktan sonra hadi güle güle diyerek yolcu ediyorlar. Bu durum oldukça yanlış olup, benim mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini talep ediyorum. Aldığım ve beğendiğim ürünün gelmesini istiyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Profilo Servisi Altus Servis Telefon Numarası Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombi Çözüm Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm